قیمت کمد دیواری خرداد ۱۴۰۰

پرسش و پاسخ های مفید برای کسانی که میخواهند کمد دیواری سفارش دهند!

این سوال ها بار ها به صورت تلفنی و حضوری از ما پرسیده شده :

مزایا و معایب تفاوت ها و ویژگی های قیمت کمد دیواری ام دی اف MDF چیست؟

در اینجا قصد داریم به طور جامع و کامل اطلاعاتی در زمینه ی قیمت کمد دیواری ام دی اف به شما ارایه دهیم.

قیمت کمد دیواری هایگلاس
قیمت کمد دیواری به روز شده در خرداد 1400
هایگلاس
کیفیت بازاری
متری 1,300,000 تومان
جنس درب و بدنه ایرانی درجه 1
یراق آلات چینی درجه 1
تنوع رنگ بندی زیاد
تنوع دستگیره ها بالا
بهترین گزینه برای انبوه سازان
قیمت کمد دیواری هایگلاس
قیمت کمد دیواری ام دی اف
قیمت کمد دیواری به روز شده در خرداد 1400
ام دی اف
کیفیت بازاری
متری 1,000,000 تومان
جنس درب و بدنه ایرانی درجه 1
یراق آلات چینی درجه 1
تنوع رنگ بندی زیاد
تنوع دستگیره ها بالا
بهترین گزینه برای انبوه سازان
قیمت کمد دیواری ام دی اف

قیمت کمد دیواری فرامید
قیمت کمد دیواری به روز شده در خرداد 1400
فرامید
کیفیت بازاری
متری 1,300,000 تومان
جنس درب و بدنه ایرانی درجه 1
یراق آلات چینی درجه 1
تنوع رنگ بندی زیاد
تنوع دستگیره ها بالا
بهترین گزینه برای انبوه سازان
قیمت کمد دیواری فرامید
قیمت کمد دیواری ممبران
قیمت کمد دیواری به روز شده در خرداد 1400
ممبران
کیفیت بازاری
متری 1,850,000 تومان
جنس درب و بدنه ایرانی درجه 1
یراق آلات چینی درجه 1
تنوع رنگ بندی زیاد
تنوع دستگیره ها بالا
بهترین گزینه برای انبوه سازان
قیمت کمد دیواری ممبران

کمد دیواری ام دی اف MDF چیست؟

کمد دیواری ام دی اف به کمد دیواری که از جنس ام دی اف ساخته شود گفته می شود.

کمد اتاق
کمد اتاق

مزایای کمد دیواری ام دی اف MDF

از مزایای کمد دیواری ام دی اف می توان به موارد زیر اشاره کرد :

معایب کمد دیواری ام دی اف MDF

از معایب کمد دیواری ام دی اف می توان به موارد زیر اشاره کرد :

نتیجه گیری : بالاخره کمد دیواری ام دی اف سفارش بدهیم یا نه؟

کمد دیواری ام دی اف برای چه شرایطی مناسب است؟

با توجه به مزایا و معایب کمد دیواری ام دی اف که بیان شد، نتیجه گیری نهایی و مشاوره در مورد سفارش کمد دیواری ام دی اف از نظر کمد سازی رمضانی چیست؟

کمد دیواری ام دی اف قیمت مناسبی دارد و کیفیت استاندارد و قابل قبولی دارد، از نظر اقتصادی کمد دیواری ام دی اف بهترین گزینه برای کسانی است که هم کیفیت و هم قیمت مناسب می خواهند. همچنین شما می توانید کابینت آشپزخانه که قلب و چشم منزل شما محسوب می شود را از جنس لوکس تر و شیک تر کارکنید و کمد دیواری را که دید کمتری دارد و از نظر اقتصادی به صرفه است را از جنس ام دی اف کار کنید. همچنین برای اتاق کودک کمد دیواری ام دی اف مناسب تر می باشد چرا که در هنگام بازی کودکان آسیب کمتری به آن می رسد و نکته آخر این که رنگ های طرح چوب کمد دیواری ام دی اف حس آرامش بیشتری به شما می دهد که برای اتاق خواب و رفع خستگی و انرژی و آرامش بیشتر مناسب می باشد، کمد دیواری از جنس ام دی اف جان سخت است و مقاومت بسیار بالایی دارد و همچنین برای کسانی که میخواهند منزل خود را به مستاجر اجاره دهند، بسیار توصیه می شود.

نمونه کار های کمد دیواری ام دی اف

کمد دیواری اتاق خواب ام دی اف
کمد دیواری اتاق خواب ام دی اف
کمد لباس
کمد لباس MDF
کمد باکسی
کمد باکسی
سفارش کمد دیواری
سفارش کمد دیواری
کمد ریلی اتاق خواب
کمد ریلی اتاق خواب

مزایا و معایب تفاوت ها و ویژگی های قیمت کمد دیواری هایگلاس چیست؟

در اینجا قصد داریم به طور جامع و کامل اطلاعاتی در زمینه ی قیمت کمد دیواری هایگلاس به شما ارایه دهیم.

مزایای کمد دیواری هایگلاس

از مزایای کمد دیواری هایگلاس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

معایب کمد دیواری هایگلاس

از معایب کمد دیواری هایگلاس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

مزایا و معایب تفاوت ها و ویژگی های قیمت کمد دیواری ممبران چیست؟

به طور کلی کمد دیواری ممبران سبک و حالت کلاسیک و رومی باستان دارد، اما کمد دیواری ام دی اف و کمد دیواری هایگلاس به سبک مدرن می باشد. در حالت کلی و اصلی ترین دسته بندی به کمد دیواری ممبران، کمد دیواری کلاسیک یا کمد دیواری رومی گفته می شود که همانطور که از نامشان پیداست، کمد دیواری ممبران یادآور اروپای باستان و کمد های کلاسیک روم قدیم می باشد.

در اینجا ما سه مورد از مهم ترین نکته ای که در مورد جنس کمد دیواری ممبران باید مورد بررسی قرار بگیرد را خدمتتان عرض می کنیم : جنس روکش، جنس مغز ام دی اف خام و جنس چسبی که روکش را به مغز خام ام دی اف می چسباند.

قیمت هر متر درب کمد دیواری ممبران چگونه محاسبه می شود؟

کمد دیواری ممبران از نظر ساختار بدنه و یونیت تفاوت چندانی با کمد دیواری هایگلاس و کمد دیواری ام دی اف ندارد. در همه انواع کمد دیواری ها بدنه از جنس ام دی اف می باشد. پس از نظر قیمت، تنها تفاوت کمد دیواری ممبران با کمد دیواری هایگلاس و ام دی اف در جنس درب های آن های می باشد.

در انتهای همین صفحه قیمت کمد دیواری ممبران به روز نوشته شده است.

قیمت کمد دیواری ریلی و قیمت کمد دیواری ساده متری چند است؟

قیمت کمد دیواری ریلی در مقایسه با قیمت کمد دیواری ساده تفاوت دارد و به دلیل این که در کمد دیواری ریلی از قرقره و کف ریل استفاده می شود و یراق آلات به روز تری دارد که کشویی می باشد اندکی با قیمت کمد دیواری ساده تفاوت دارد که در بعضی کارگاه ها قیمت کمد دیواری ریلی با قیمت کمد دیواری ساده یا همان کمد دیواری لولایی یکی می باشد.

قیمت کمد دیواری ساده و زیبا به چه صورت محاسبه می شود و قیمت ساخت کمد دیواری ساده متری چند است؟

قیمت کمد دیواری ساده با توجه به متریال آن متفاوت است، قیمت کمد دیواری ساده ام دی اف با قیمت کمد دیواری ساده هایگلاس و قیمت کمد دیواری ساده ممبران تفاوت دارد. برای این که بخواهیم قیمت کمد دیواری ساده را به طور دقیق مشخص کنیم، ابتدا باید طرح و متریال را مشخص کنیم، شما می توانید در صفحه ی قیمت کمد دیواری به طور دقیق و با جزئیات کامل از قیمت کمد دیواری ساده ی مورد نظر خود مطلع شوید!

قیمت کمد دیواری چهارچوبی و کمد باکسی چه تفاوتی با هم دارند؟

کمد دیواری و کمد باکسی هم از نظر قیمت و هم از نظر ساختار و کیفیت با هم تفاوت دارند، هنگامی که میخواهید کمد سفارش دهید، بهتر است قبل از سفارش مشخص کنید که کمد دیواری می خواهید یا کمد با کسی؟

در ادامه ی همین صفحه، ما تفاوت کمد دیواری و کمد با کسی را به طور کامل برای شما توضیح داده ایم!

آیا کار درستی است که برای ارزان تر شدن قیمت کمد دیواری جنس طبقات داخلی آن را از نئوپان یا لترون ملامینه استفاده کرد؟

توصیه کابینت سازی رمضانی این است که اگر میخواهید کمد دیواری عمر زیادی داشته باشد هرگز برای طبقات داخلی آن از نئوپان یا لترون ملامینه استفاده نکنید!

تمام سنگینی کمد دیواری و وزنی که کمد دیواری میخواهد تحمل کند به طبقات آن بستگی دارند و جنس نئوپان یا لترون ارزان ترین جنس ممکن است که می شود کار کرد، اگر طبقات از جنس نئوپان باشد کمد دیواری حالت اولیه خود را از دست می دهد و تغییر ظاهر میدهند که زیاد مناسب نیست. همچنین نئوپان و لترون باعث جذب سوسک و حشره می شود!
می توانید با کابینت سازی رمضانی به صورت تلفنی تماس بگیرید تا توضیحات بیشتری در این باره به شما ارائه شود.

تفاوت قیمت کمد دیواری هایگلاس با کمد دیواری ام دی اف؟

کمد دیواری هایگلاس نسبت به کمد دیواری ام دی اف ظاهر زیبا تر و براقی دارد و جنس هایگلاس می تواند کمد دیواری شما را شیک تر کند، اما هایگلاس نسب به ام دی اف، در مقابل خط و خش اگر از آن مراقبت نشود زود تر آسیب می بیند.

  1. کمد دیواری هایگلاس ظاهر شیک تر و زیبا تری نسبت به کمد دیواری ام دی اف دارد.
  2. کمد دیواری هایگلاس قیمت بالاتری نسبت به کمد دیواری ام دی اف دارد.
  3. کمد دیواری ام دی اف در مقابل خط و خش نسبت کمد دیواری هایگلاس مقاوم تر و جان سخت تر است.

کمد دیواری هایگلاس ضد خش چیست؟

خیلی ها سوال می پرسند که هایگلاس ضدخش چیست؟ به صورت ساده می توان گفت که هیچ هایگلاس ضد خشی وجود ندارد که مثلا در مقابل اجسام سخت و فلزی مقاوم باشد، اما هایگلاس هایی وجود دارند که در برابر خط و خش از مقاومت بالاتری نسیت به سایر شرکت های متفرغه ایرانی و چینی برخوردارند. که می توان به محصولات تولیدی شرکت های AGT  و ایشیک ترکیه اشاره کرد!

قیمت کمد دیواری فوق برجسته یا قیمت کمد دیواری سینکرونایز، کدام را انتخاب کنیم؟

به طور کلی کمد دیواری فوق برجسته و سینکرونایز همانطور که از نام آن پیداست از ام دی اف های معمولی برجسنگی بیشتری دارد، شرکت کلیاف ایتالیا تولید کننده این محصولات است و در ایران نیز شرکت های فرامید و تیسان و آذران چوب کویر و… این چنین ام دی اف هایی را تولید می کنند که از ام دی اف های معمولی زیبایی بیشتری دارد و همینطور قیمت بالاتری نیز دارند.

سوال : بین این همه سازنده کمد دیواری که تو اینترنت هست چرا کابینت سازی رمضانی رو انتخاب کنیم؟

جواب : با چند تا دلیل بهتون توضیح میدیم که همشون واقعی هستند و هیچکدوم شعار الکی نیست!

۱- از نظر زمان تحویل کار : همه ی سفارشات ما طبق زمان قرارداد به مشتری تحویل داده می شود و به هیچ عنوان بدقولی در کابینت سازی رمضانی وجود ندارد! این صحبت های ما شعار بیهوده نیست و همه ی مشتریانی که به ما کار سفارش داده اند تایید می کنند که شاید کابینت سازی رمضانی خوش قول ترین کابینت سازی در تهران است!

۲- همان طرحی و نقشه ای که در هنگام قرارداد به توافق می رسیم برای شما انجام میشود! خیلی از مشتری ها از سایر کابینت ساز ها شاکی هستند که طرح و نقشه ای که سفارش داده بودیم را برایمان نیاوردند و طرح اجرا شده و طرحی که ما می خواستیم با هم تفاوت دارند. در کابینت سازی رمضانی اصلا نگران اینگونه اشتباهات رایج نباشد، ما همه نکات ریز و درشت را با دقت ثبت میکنیم که چنین اشتباهاتی در مجموعه ما صورت نگیرد!

۳- کارشناسی که هنگام بازدید و طراحی کابینت آشپزخانه منزل شما می فرستیم، مناسب ترین مکان برای جایگذاری کمد، طبقه، کشو، درب ریلی، درب آینه ای و… را به شما پیشنهاد میدهد که در استفاده طولانی مدت پشیمان نشوید که مثلا اگه چند تا طبقه اضافی داشتیم بهتر می شد یا اگه جای میز کامپیوتر جابه جا میشد بهتر میشد. طراحی استاندارد و حرفه ای رو با توجه به تجربه بالای کاری به شما پیشنهاد داده می شود!

۴- در انتخاب جنس ام دی اف و یراق آلات مثل دستگیره و ریل کشو و لولا و جک و… سختگیر هستیم و با توجه به تجربه کاری و دقت زیاد در انتخاب یراق آلات مصرفی برای شما، محصولی رو خریداری میکنیم که کیفیت بالایی داشته باشه که رضایت مشتری رو جلب کنه و خلاصه دعای خیرتون پشت سرمون باشه!

۵- شاید این مورد از همه ی موارد دیگر مهم تر باشد! در کابینت سازی رمضانی همان قیمتی که در روز اول قرارداد به مشتری گفته می شود در پایان کار نیز همان مبلغ بدون حتی هزار تومان افزایش قیمت از مشتری تقاضا می شود و اصلا اینطور نیست که مثلا در آخر کار بگویم که جنس گران شد و ما جنس را گران خریدیم و مشتری را تحت فشار قرار دهیم که مبلغ بیشتری را بپردازد.همه ی مسئولیت گران شدن اجناس در طول سفارش کار به عهده ی کابینت سازی رمضانی می باشد و هیچگونه سودجویی در این زمینه وجود ندارد. حتی هزار تومان بیشتر از مبلغی که در قرارداد ذکر شده از مشتری دریافت نمی شود.

همه ی مواردی که در بالا ذکر شد همگی خصوصیات رفتاری کابینت سازی رمضانی می باشد و هیچ کدام از موارد بالا شعارهای بیهوده نیستند. خداوند و مشتریان ما شاهد رفتار صادقانه ی کابینت سازی رمضانی هستند!

قیمت کمد دیواری به روز سال ۱۴۰۰ ۲۰۲۱

[ حتما بخوانید تا فریب نخورید ! ]

قیمت کمد دیواری AGT اصل با AGT ایرانی چه تفاوتی داره؟

آیا شما AGT اصل کار می کنید یا AGT ایرانی؟

کمد AGT
کمد AGT

انواع هایگلاس AGT با توجه به اصل بودن به سه دسته تقسیم می شوند :

۱- هایگلاس AGT ترکیه ای که در کشور ترکیه تولید شده و وارداتی می باشد :

شرکت AGT ترکیه یک شرکت تولید کننده هایگلاس است دفتر مرکزی این شرکت در شهر آنتالیای ترکیه قرار دارد. شرکت AGT یکی از معتبر ترین شرکت های تولید کننده هایگلاس در دنیا می باشد. هایگلاس های شرکت AGT ترکیه دارای حدود ۱۰ سال گارانتی در کشور ترکیه می باشد که تغییر رنگ نمی دهد و حرارت و نور خورشید آسیب کمتری نسبت به سایر هایگلاس های ارزان قیمت به آن وارد می کند.

۲- هایگلاس AGT ایرانی که در داخل کشور ایران تولید شده :

شرکت AGT یک کارخانه جدید در کشور ایران تولید کرده است که زیر نظر همان شرکت اصلی AGT می باشد و به هیچ عنوان تقلبی محسوب نمی شود، به دلیل این که شرکت AGT فروش زیادی در کشور ایران دارد، یک کارخانه در ایران تاسیس کرده تا بتواند هایگلاس های خود را راحت تر و با سرعت بیشتری به دست مردم ایران برساند.

۳- هایگلاس AGT تقلبی که اصلا ربطی به شرکت AGT ندارد :

AGT تقلبی یک نوع کلاه برداری می باشد که برخی افراد سودجو که اکثرا عضو اتحادیه هم نیستند و به صورت سیار فعالیت می کنند و در برخی وبسایت ها مانند سایت دیوار و… آگهی می دهند و سعی در جذب مشتری با قیمت بسیار پایین و غیر واقعی دارند معمولا این نوع هایگلاس را به اسم هایگلاس AGT به مردم عادی می فروشند.

لازم است بدانید که هایگلاس تقلبی AGT قیمت بسیار پایین تری نسبت به هایگلاس AGT اصل دارد.

توصیه کابینت سازی رمضانی این است که اگر میخواهید سرتان کلاه نرود سعی کنید کابینت سازی های معتبر را انتخاب کنید که عضو اتحادیه باشند.

بهترین و جدید ترین رنگ کمد دیواری ؟

این سوال کاملا سلیقه ای است و کابینت سازی رمضانی از شرکت های تولید کننده هایگلاس و ام دی افی استفاده می کند شیک ترین و به روز ترین رنگ ها را ارایه می دهند.

اما در حالت کلی طبق تجربه ما و رنگ هایی که مشتری ها می پسندند توضیحاتی را خدمتتون عرض میکنیم :

۱- رنگ هایگلاس ساده و اکلیکی :

در رنگ های ساده مثلا سفید ساده یا سفید اکلیلی معمولا کمد دیواری هایگلاس زیبا تر از کمد دیواری ام دی اف معمولی می شود.

۲- رنگ هایگلاس مات طرح چوب :

در رنگ های طرح چوب مات، کمد دیواری با جنس ام دی اف ظاهر زیبایی به کمد خانه شما می دهند. همچنین می توانید از ام دی اف های فوق برجسته و سینکرونایز مانند ام دی اف فرامید و ام دی اف کلیاف ایتالیا نیز استفاده کنید.

۳- رنگ هایگلاس براق طرح چوب :

در رنگ های طرح چوب براق، کمد دیواری با جنس هایگلاس می تواند گزینه ی مناسبی برای کمد منزل شما باشد.

توجه :  ابتدا لازم است که تفاوت بین کمد دیواری و کمد را بدانید.

تفاوت بین کمد دیواری و کمد باکسی :

کمد دیواری :

اجزای تشکیل دهنده ی کمد دیواری می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

چهارچوب : چهارچوب می تواند فلزی، چوب روسی، ام دی اف و ام دی اف پروفیلی ضدخش آنتی باکتریال باشد.

جنس درب : جنس درب می تواند HDF، لترون ( نئوپان روکش شده ) و ام دی اف معمولی یا ام دی اف آنتی باکتریال ضدخش باشد.

طبقات درون کمد دیواری : جنس طبقات کمد دیواری نیز می تواند بسیار مهم باشد که در آن از چه متریالی استفاده شود، به طور معمول جنس طبقات کمد دیواری از دو نوع رایج لترون ( نئوپان ) یا ام دی اف MDF می باشد که در کابینت سازی رمضانی استفاده از طبقات نئوپان یا لترون توصیه نمی شود.

از معایب نئوپان و لترون می توان به نامرغوب بودن متریال استفاده شده در آن، جذب حشرات و خم شدن و انحنا در اثر فشار اشاره کرد که در کابینت سازی رمضانی برای طبقات کمد دیواری اصلا توصیه نمی شود.

تفاوت بین کمد دیواری و کمد :

کمد دیواری از کف و از کناره ها به دیوار متصل است که این می تواند باعث مقاوم تر شدن ساختار کمد دیواری شود و طبقات آن توسط اتصالات مخصوص به دیوار پیچ می شوند. به عبارت ساده تر، هنگامی که شما درب کمد دیواری را باز می کنید از داخل و رو به رو، دیوار اتاق را مشاهده می کنید اما در کمد این چنین نیست و وقتی شما درب یک کمد را باز می کنید از کناره ها، داخل و روبه روی آن تماما ام دی اف را مشاهده می کنید. به دلیل این که در ساختار کمد دیواری جنس ام دی اف کمتری نسبت به ساختار کمد استفاده می شود طبیعی است که قیمت کمد دیواری کمتر از قیمت کمد باشد.

کمد باکسی :

 کمد باکسی از نظر ظاهری تفاوت کمی نسبت به کمد دیواری دارد، تفاوت بین کمد باکسی و کمد دیواری هنگامی که درب های آن بسته است خیلی مشخص نیست اما هنگامی که درب های یک کمد یا یک کمد دیواری باز می شود با توجه به دیواره های آن که از جنس ام دی اف باشد یا از خود دیوار اتاق استفاده شود می توان پی برد.

نحوه محاسبه قیمت کمد دیواری چهارچوبی و کمد باکسی آنلاین :

محاسبه ی قیمت کمد و کمد دیواری متفاوت با محاسبه ی قیمت کابینت متفاوت است.

در کابینت منظور از یک متر، یک متر طول است اما در کمد و کمد دیواری منظور از یک متر واحد، یک متر مربع است که به صورت ارتفاع ضرب در طول کار می باشد.

نکته ی قابل توجه : برای محاسبه ی قیمت نهایی کمد، کمد دیواری و یا تخت تاشویی که می خواهید سفارش دهید، ابتدا طول کار خود را مشخص کنید.

قیمت کمد دیواری
قیمت کمد دیواری

در کابینت سازی رمضانی منظور از یک متر کمد و کمد دیواری، کلیه موارد زیر می باشد :

تمامی دستگیره ها (برای هر کار سقف قیمتی برای دستگیره در نظر گرفته میشود)
تمامی لولا ها
پاخور MDF یا پایه استیل
بدنه ی کار
تمامی درب ها
تمامی طبقات درون آن ( طبق استاندارد )
تمامی چهار چوب های مورد نیاز
تمامی ریل های ساچمه ای احتمالی
تمامی ریل های مورد نیاز برای درب های ریلی
و کلیه یراق آلاتی که برای ساخت یک متر کمد، کمد دیواری و تخت تاشو مورد نیاز است.

سوال : برخی کمد ساز ها قیمتی بسیار پایینی مثلا متری ۱ میلیون تومان قیمت می دهند چگونه است ؟

پاسخ : جالب است بدانید که حتی هزینه ی خرید ام دی اف برای ساخت یک متر کمد از این قیمت بالاتر می باشد و مطمئنا با توجه به اطلاعات کم خریدار از موضوع سوء استفاده می کنند.
سو استفاده های ممکن :
متراژ کمد و کمد دیواری را بیشتر از واقعیت عنوان نمایند

با توجه به اطلاعاتی که از این صفحه کسب کردید، دیگر سو استفاده کردن افراد سودجو کمی دشوار می شود.

توصیه ی کابینت سازی رمضانی این است که قیمت تمام شده ی کار خود را نسبت به ابعاد کلی کارتان بگیرید به جای این که از کابینت ساز ها قیمت متری بگیرید.

* توجه : طبق قوانین اتحادیه، متراژ پارتیشن، کمد دیواری، کمد و تخت تاشو بر حسب متر مربع محاسبه می شود و این نکته دلیل بر سوء استفاده گر بودن کابینت ساز نمی باشد، اما همانطور که ذکر شد، اگر دیدید که کابینت سازی قیمت ساخت کابینت را بر حسب متر مربع محاسبه می کند، می توانید در کار وی شک کنید.

کابینت سازی رمضانی : کابینت سازی خوش قول، مسئولیت پذیر و با قیمت مناسب

حداقل سفارش در کابینت سازی رمضانی یک کمد دیواری کامل می باشد!

جا به جایی کمد دیواری، خرده کاری کمد دیواری، تعمیرات کمد دیواری، نصب کمد دیواری، کمد زیر گاز، کمد زیرسینک، کمد آماده و کمد متری و کارهای کوچک و جزئی در کابینت سازی رمضانی انجام نمی شود!

استعلام آنلاین قیمت کمد دیواری در واتساپ

همچنین می توانید یک عکس از فضای کمد دیواری خود بگیرید و به همراه یک متراژ حدودی به شماره های بالا واتس آپ کنید تا استعلام قیمت حدودی نسبت به جنسی که میخواهید سفارش دهید دریافت نمایید!

برای سفارش کمد، کمد دیواری و تخت تاشو :

۱-ارتفاع، ۲-عرض و ۳-عمق کار خود را اندازه  گیری کنید و تماس بگیرید تا قیمت به شما اعلام شود.

برای سفارش کابینت :

راه اول : یک عکس از آشپزخانه خود بگیرید و به همراه متراژ حدودی دیوارها به شماره های زیر واتساپ کنید تا استعلام قیمت به صورت حدودی به شما اعلام شود.

راه دوم : متراژ هر دیوار آشپزخانه را جداگانه اندازه بگیرید و به دفتر مراجعه کنید تا قیمت به شما اعلام شود.

ساعات کاری کابینت سازی رمضانی

شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱ ظهر و ۳ تا ۸ شب

تلفن کارگاه کابینت سازی : ۴۴۰ ۵۱ ۶۶۰ – ۰۲۱

شماره موبایل ۱ ( واتس آپ ) : ۷۹ ۴۰۳ ۶۹ ۰۹۱۲

شماره موبایل ۲ ( واتس آپ ) : ۷۰۹ ۶۶ ۲۸ ۰۹۱۲

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *